Minust

Minu nimi on©Reet Sau Kristian Saks ja olen hobipiltnik. Fotograafia vastus hakkas mul huvi tekkima kusagil 2005. aasta paiku ja tõsisemalt tegelemise algus jäi aasta 2007 lõppu, kui soetasin oma esimese peegelkaamera ja hakkasin erinevatel fotokoolitustel ennast harima. Nüüdseks on seljataha jäänud palju fotokursuseid, fotoretki ja fotoraamatuid, kuid sellegi poolest on tunne, et ees on veel väga pikk tee.

Kõige rohkem paelub mind looduse pildistamine ja looduses liikumine. Neile, kes on mu blogi lähemalt jälginud on kindlasti silma jäänud, et sageli jääb mul see piltide töötlemise osa veidi unarusse. Mis teha, kui protsess meeldib rohkem kui lõpptulemus, selle pärast mind ehk ei morjendagi, kui mõnelt retkelt tulen tagasi tühjade kätega, sest retke kogemus on mul sellegi poolest olemas. Vast kõige suurem ja ehk ka ainus pettumus oli 2011 aasta alguses virmalisi püüdes, kui midagi erilist pildile ei saanud ja õues oli 20 kraadi külma, aga siis polnud tegemist ka retkega, vaid kohapeal tammumisega. Samas kolmandal korral sai juba päris head virmalistepildid kätte.

Ülalpool oleva foto minust on teinud kaaskannataja Reet Sau. Pilt oli teiste hulgas üleval Fotomuuseumi Lee galeriis Reet Sau näituse “Välja näoraamatust” raames.

 

This post is also available in: English


loading..