Valgus kõndis Kadriorus

september 23, 2011
Kristian Saks
Kommentaarid välja lülitatud

16. septembril pandi Kadriorus tuleküllane punkt järjekordsele suvehooajale. Vaatemängulised üritused said alguse juba õhtul kaheksa paiku ja kestsid südaööni välja kui kogu üritus suurepärase tulevärgiga lõpetati.

Mina jõudsin läbi tohutute ummikute kohale täpselt selleks ajaks, et läbi Kadrioru pargi Pillapalu platsile jalutada ja mõned minutid seal ürituse algust oodada. Kui alguses ei osanud suurt midagi oodatagi, siis tänu ilmastikutingimustele jäi ilutulesikest ja lõketest tulnud suits madalale ja liikus vaikselt Russalka poole. Erinevatest suundadest tulevad ilutulestikud värvisid hõljuva suitus mõnusalt punaseks ja kuu andis juurde oma osa.

Luikede järve saatel olid laval baleriinid ja nende etenduse taktis lasti jällegi erinevaid rakette.

Mul on alati olnud soov ühte korralikku ilutulestikku pildistada ja n.ö käppa harjutada. Sel õhtul avanes mul selleks väga hea võimalus, sest kogu üritust lõpetanud tulevärk kestis päris mitu minutit lastes mul eksperimenteerida erinevate sätetega ja ka hunniku pilte ära rikkuda. Kuid mõned mõnusad hetked sai ikka kinni ka püütud.

Kui keegi siiani pole sellisel üritusel veel käinud, siis kindlasti toimub see ka järgmisel aastal ja ma soovitan soojalt sinna minna.


loading..