Ilus oled Virumaa

september 13, 2011
Kristian Saks
Kommentaarid välja lülitatud

Selleks, et talletada Virumaa oma looduslikus ja kultuurilises mitmekesisuses, on korraldatud Virumaa esimene fotokonkurss pealkirjaga Ilus oled Virumaa. Konkursil võivad osaleda igas vanuses autorid piltidega, millele on jäädvustatud Virumaa ilu ja mitmekesisust ajavahemikul 23. juunist 1. novembrini 2011 positiivses võtmes. Iga autor võib esitada kuni kümme fotot.

Konkursile laekunud pilte ei kasutata hea tava kohaselt korraldajatega seotud reklaamis või turundustegevuses ilma vastava mõlemapoolse kokkuleppeta. Konkursile laekunud fotosid kasutab korraldaja ainult koos autori nimega Ida-Virumaa positiivse maine hoidmiseks ja tutvustamiseks.

Parimad tööd ja autorid kuulutatakse välja Jõhvi Kontserdimajas 11. novembril 2011 koos žüriiga, kelle hulka kuuluvad lisaks paljudele teistele Kaupo Kikkas (esimees) ja Evelin Ilves.

Parimaid Virumaa jäädvustajaid premeeritakse erinevate rahaliste auhindadega VKG poolt, Eesti Kontserdi kinkekaartidega, millele lisanduvad paljude kohalike ettevõtete ja hotellide kingitused. Põnevaimate piltide omanikud saavad kingituseks Kaupo Kikkase fotokoolituse.

Täpsemat informatsiooni konkursi teemadest ja tingimustest leiate VKG Soojus AS koduleheküljelt.

Kõrval nähtavad fotod pärinevad konkursile juba esitatud võistlustööde hulgast.

© Eestifoto.ee


Ilus oled Virumaa Ilus oled Virumaa Ilus oled Virumaa
loading..