Võimalus õppida tööd pimikus

august 31, 2011
Kristian Saks
Kommentaarid välja lülitatud

Nõmme Noortemajas alustab järjekordset õppeaastat Fotoklubi, kus kord nädalas toimuvad loengud nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Õpilaste käsutuses on kuue suurendiga traditsiooniline fotopimik, tänapäevasemaks tööks kaks Photoshopiga varustatud arvutit ja skanner. Pilditöötlemise õpetus toimub kaheteistkümne töökohaga arvutiklassis. Lisaks on klubilastel kasutada 6x6m põrandapinnaga stuudioruum, mis on varustatud kaasaegse valgustehnikaga. Traditsiooniks on saanud kohtumised tuntud eesti fotograafidega.

Fotoklubi headeks koostööpartneriteks on mitmed fotoorganisatsioonid, sealhulgas Eesti Fotokunstiühing ja Tallinna Fotomuuseum. Eestifoto.ee on aastaid pakkunud klubilastele võimalust stuudiofoto põhitõdedega tutvumiseks. Tallinna Haridusamet on jätkuvalt toetanud meie näituse- ja konkursiprojekte.

Fotoklubisse on teadmisi omandama oodatud nii vanuselt kui ka hingelt noored pimiku- ja fotohuvilised.

Järjepidevat tegevust alustas fotoklubi juba üle viiekümne aasta tagasi fotoringi nime all tolleaegses Nõmme Pioneeride Majas. Praegune juhendaja, Arne Kiin asus ametisse 1981. aastal. Täpsema informatsiooni õppekava ja registreerimise kohta leiate Nõmme Noortemaja fotoklubi kodulehelt.

© Eestifoto.ee


Võimalus õppida tööd pimikus
loading..